Zadejte hledaný výraz

O ZNAČCE

KAYLAND. PŘÍBĚH, KTERÝ MÁ BÝT VYPRÁVĚN…

KAYLAND. O krok napřed.

Hlavním cílem společnosti Kayland® je výroba vysoce kvalitních outdoorových bot určených pro vysoce specializovaný trh se zvláštním zaměřením na anatomii a dynamiku chodidel, technologický výzkum, pečlivý výběr materiálů, inovativní design. Kayland® zaujímá na světovém trhu outdoorové obuvi vysokou úroveň. Kvalita produktů a služeb je základem značky stejně jako její pozitivní image. Toto je naše výzva.

Chceme, aby špičkoví atleti a horští profesionálové hrdě nosili boty Kayland®, protože cítí svou přidanou hodnotu z hlediska výkonu. Chceme, aby cestovatelé a průzkumníci nosili boty Kayland®, protože jsou funkční a pohodlné.

Chceme, aby lidé nosili boty Kayland®, protože jsme stejně vášniví jako oni.


KAYLAND. Krok zpět.

Příběh firmy Kayland® sahá až do roku 1971, kdy Giovanni Bittante založil významnou společnost zaměřenou na výrobu bot. Specializuje se na technické boty, boty pro horské a venkovní aktivity. Společnost úzce spolupracuje s týmem profesionálů: Kayland® Professional Team, aby předvídal trendy na trhu a zároveň realizoval nové produkty, které zůstávají na špičce v oblastech trhu, kde je společnost Kayland® přítomna.


VÝVOJ

Od března 2013 je Kayland® součástí skupiny M.G.M a již dlouhou dobu je známou společností v oblasti outdoorového trhu. Díky téměř stoletým zkušenostem v oboru má firma vynikající pověst. Neustále se zlepšuje a vyvíjí s pomocí kvalitního vývojového teamu.

Společnost M.G.M. vznikla ve městě Montebelluna (TV) v roce 1982. Po mnoho let vedla významné projekty a spolupracovala s předními světovými značkami v oblasti sportu a sportovního oblečení.

 

PRO TESTER TEAM

Abyste byli silnou značkou, musíte vytvořit silnou komunitu.

Zaměstnanci společnosti Kayland a komunita spolupracovníků kolem ní spolu úzce spolupracují a pomáhají si navzájem růst a dosáhnout skutečně světové úrovně a dosahu.

Do procesu výzkumu společnost stále více zapojuje horské profesionály a sportovce z celého světa, aby nejprve přispěli do procesu výzkumu a vývoje. Tito lidé jsou také poté zapojeni do dalších akcí týkajících se jednotlivé propagace značek.

S pomocí uznávaných alpinistů a alpských průvodců se snažíme posunovat naše limity v oblasti inovací a výzkumu a zároveň předat správně našim zákazníkům skutečnou hodnotu obuvi Kayland®. Společně s naším testovacím týmem a všemi našimi spolupracovníky z celého světa se snažíme dělat vše, co je v našich silách, inovovat, vytvářet a hledat nová řešení v oblasti outdoorové obuvi.

 

KAYLAND, O KROK DÁL VE VÝROBĚ OBUVI ...